website design software

made by Grzegorz Wątroba

Pokoje

     Do dyspozycji gości gospodarstwa jest cały dom drewniany - pozostałość po przodkach gospodarzy. Wg norm dotyczących szerokości łóżek ma on cztery miejsca leżące i nominalnie tylu agroturystów może przyjąć. Istnieje możliwość wynajęcia całego domu - z pewnością zmieściłaby się tutaj 6-7 osobowa rodzina.

     W budynku znajdują się dwa dwuosobowe pokoje, kuchnia, łazienka i pomieszczenia użytkowe. Zachowane jest oryginalne umeblowanie i wystrój wnętrz, ale w domu jest elektryczność, bieżąca woda ciepła i zimna, wanna, kuchnia gazowa i prawdziwy piec kaflowy.

     W kuchni znajduje się stół na wspólne posiłki oraz telewizor. Możliwe jest przygotowywanie własnych posiłków lub korzystanie z kunsztu kulinarnego gospodarzy.

     Łazienka wyposażona jest w ubikację, umywalkę, lustro i wannę.W pokojach są stoliki nocne, fotele oraz szafy na ubrania.

     Dla podróżujących samochodem lub rowerami jest "miejsce parkingowe" bądź garaż, ale tu nie ma potrzeby zamykania wszystkiego na zamek szyfrowy...

     Gospodarstwo znajduje się w bliskim sąsiedztwie innych domów i głównej drogi, ale zabudowa jest dość rozległa i nie stanowi problemu. Komunikacja również nie jest uciążliwa. Z racji rolniczego charakteru gospodarstwa i okolicy, powietrze nie zawsze jest tak świeże, jakby się tego chciało :)

     Działalność jest zarejestrowana.
 

 

[O gospodarstwie] [Pokoje] [Atrakcje w okolicy] [Atrakcje lokalne] [Jedzenie] [Cennik] [Kontakt/Dojazd] [Galeria]